اخبار مرتبط

  پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در حال حاضر در پویا ترین و فعال ترین وضعیت قرار دارد
  تاریخ ایجاد خبر : 1401/4/13
  ساعت ایجاد خبر : 23:26
  شماره خبر : 3169
  رییس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی گفت: اقدامات متنوعی به‌صورت پویا در بخش‌های مختلف پارک علم و فناوری استان در حال انجام است.

  دکتر عبدالرضا واعظی در آیین معرفی 3 مدیر جدید پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی افزود: کارکنان پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با حداکثر توان در بخش‌های مختلف مراکز رشد،عمرانی، بازاریابی و موسسات در حال تلاش هستند.
  وی با اشاره به انجام رویدادهای موفق در ماه‌های گذشته عنوان کرد:هم‌اکنون سطح انتظارت از این پارک بسیار بالا رفته است و با توجه به تعریف برنامه‌ها و اهداف متنوع باید بیش‌ازپیش برای تحقق برنامه‌های مدون تلاش بکنیم.
  رییس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: بر اساس شاخص‌های مختلف نسبت به 4 سال گذشته شاهد رشد ۱۶۰ درصدی تعداد شرکتهای مستقر در پارک، رشد ۱۵۰ درصدی تعداد مراکز رشد و نوآوری وابسته، رشد ده برابری درآمد اختصاصی پارک و رشد ۱۰۰ درصدی تعداد شرکتهای دانش بنیان هستیم. 
  در این آیین محسن ولی زاده به‌عنوان مدیر امور مالی ،مریم آرین خواه به‌عنوان مدیر امور مؤسسات و وحید مددی برای دپارتمان بازاریابی و تجاری‌سازی معرفی و از زحمات محمدحسین رضا وند و حسن جنتی تجلیل به عمل آمد