اخبار مرتبط

  امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک با شرکت گاز استان آذربایجان‌شرقی
  تاریخ ایجاد خبر : 1401/10/4
  ساعت ایجاد خبر : 8:39
  شماره خبر : 3234
  پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی و شرکت گاز استان در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌های طرفین تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

  به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان ،در نشست مشترکی با حضور روسای پارک علم و فناوری ، دانشگاه صنعتی سهند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و پژوهشگران فعال حوزه نفت و گاز این نفاهم نامه به امضای طرفین رسید .

  دکتر سعید جعفری راد، رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی پیش از امضای این تفاهم­نامه، با بیان اهمیت نقش پارک علم و فناوری و شرکت­های دانش­بنیان در برطرف نمودن نیاز­های جامعه و صنعت در بخش های مختلف بخصوص حوزه گاز و انرژی، تصریح کرد: همفکری و همکاری­های مشترک علمی- پژوهشی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود شرکت­های دانش­بنیان می­تواند کمک شایانی به نگهداری و توسعه شبکه عظیم گاز استان نماید.

  وی ادامه داد: این تفاهم‌‌نامه همکاری درباره احصای نیازهای فناورانه و ایده‌های ارزش‌‌آفرین در بخش گاز و همچنین تقویت مشارکت و حمایت از مبتکران و توسعه اقتصاد دانش­بنیان در اجرای طرح­های فناورانه می­باشد و با امضای این تفاهم­نامه همکاری مشترک این مسئله می تواند به صورت عملیاتی و با شتاب بیشتری ادامه داشته باشد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در این نشست گزارشی از طرح­های پژوهشی انجام شده توسط پارک علم و فناوری و سایر دانشگاه­های استان را مهم دانسته و بر گسترش همکاری‌های مشترک تاکید نمود .

  یادآور می شود، در انتهای این جلسه تفاهم­نامه مشترک مابین شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی، دانشگاه صنعتی سهند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز امضا گردید.