اخبار مرتبط

  آمادگی بانک توسعه تعاون جهت همکاری با پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی
  تاریخ ایجاد خبر : 1402/6/28
  ساعت ایجاد خبر : 19:53
  شماره خبر : 3391
  در راستای ارائه تسهیلات و خدمات مالی به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان‌شرقی نسبت به همکاری با پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی اعلام آمادگی کرد.

  به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی، دکتر سعید جعفری راد رئیس پارک علم و فناوری استان، ضمن استقبال از همکاری بانک توسعه تعاون جهت ارائه خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور اظهار نمود: در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغال‌زایی، ارائه تسهیلات کم بهره بانک‌ توسعه تعاون، می‌تواند به تقویت اکوسیستم فناوری استان کمک شایانی نماید. وی ادامه داد: شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در پارک از ظرفیت‌های اقتصادی بسیار فراوانی برخوردار هستند و تقویت همکاری‌های بانک توسعه تعاون، موجبات بازاریابی و به تبع آن فروش و صادرات محصولات فناوران را فراهم می‌نماید که امروزه نقش بسزایی در اقتصاد دانش‌بنیان ایفا می‌کند. 
  در ادامه دکتر مسعود کردستانی مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: این بانک به عنوان یکی از بانک‌های عامل در ارائه تسهیلات تبصره 16 و در راستای تفاهم‌نامه با صندوق نوآوری و شکوفایی، از ایده‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری که مورد تایید پارک علم و فناوری استان می‌باشد، حمایت مالی می‌نماید. وی در پایان انواع مدل‌های همکاری و بسته‌های حمایتی قابل ارائه بانک توسعه تعاون را تشریح نمود.